Plastová okna

Zákazníkům přinášíme kvalitní český výrobek, který je vyroben za použití moderních 6-mi komorových profilových systémů GEALAN. Německé profily GEALAN umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova. Bezpečnost zajištuje kvalitní špičkové celoobvodové kování se zvýšenou bezpečnosti již ve standardu.

Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější. Myslíme na Vás už při výrobě, a proto jsou naše okna vyráběna na nejpokrokovějších strojích značky ELUMATEC. Výrobní postupy jsou prověřeny standardem ISO 9001:2001.

Zákazníkům poskytujeme poradenství při výběru oken i dveří.. Koupí oken péče o naše klienty nekončí. Součástí služeb je kompletní odborná montáž vyškolenými pracovníky. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Ke každému kvalitním plastovému oknu patří také doplňky pro komfortní bydlení. Nabízíme širokou paletu žaluzií, parapetů, sítí proti hmyzu či předokenních rolet.

 

 

Plastová okna od dodavatele společnosti Bohemia okno jsou kvalitním českým výrobkem. Vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb - rodinné i bytové domy, ale také pr6-ti komorový ; systémůmyslové objekty.

Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

 • tvarová i barevná stálost,
 • skvělé teplně i hlukově izolační vlastnosti,
 • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba,
 • cenová dostupnost.

Více komor znamená lepší izolaci rámu. Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

 • 6 komorová okna

Plastová okna od Bohemia okno jsou složena z těch nejlepších komponentů:

 1. G
 2. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Špičkové celoobvodové kování se zvýšenou bezpečností proti vloupání dosanete již ve standardním provedení oken.
 3. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění.
  Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místonosti.
  Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Počet skel v okně:

O teplně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.

 • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4  - Okenní systém je tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
 • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

Ke stažení Gealan S8000IQ