Plastová okna

 
Bohemiaokno.cz / Sedmi komorový systém
  • kvalitní český výrobek
  • nejnižší ceny na trhu
  • nejmodernější 6 a 7 komorové systémy
  • široký sortiment dekorů imitace dřeva a barev
  • vysoký tepelně izolační komfort
  • moderní design oken, dveří i stínící techniky
  • kompletní služby, záruční a pozáruční servis
  • široká škála doplňků a příslušenství

Plastová okna

Plastová okna reprezentují jak kvalitu tak i preciznost za použití moderních technologií, špičkových materiálů. Profilové systémy pro plastová okna a dveře garantují funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Plastová okna mají své přednosti, které jistě potěší každého zákazníka, patří sem dlouhá životnost, trvalá kvalita a vzhled, snadná údržba a odolnost vůči poškození. Plastová okna s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi uchrání vaší peněženku před zbytečným vydáním a uši před nadměrným hlukem.

 

Plastové okno, je vlivem vnějších podmínek jako jsou teplotní výkyvy, zrání stavby apod. nutné, především v prvních letech užívání oken, seřídit. Tato skutečnost není vadou plastových oken, ale jejich přirozenou vlastností. Plastové okno perfektně doléhá a sedí, ani ovládání plastového okna není namáhavé. Plastové okno se také velice snadno udržuje, stačí voda s trochou saponátu. Plastové okno má nižší pořizovací náklady než například okna dřevěná. Plastové okno bez podstatných změn vydrží po mnoho let.

 

 Plastová okna ceník - plastová okna od nás jsou zárukou špičkové kvality a nejlepší ceny na trhu. Sledujte akční a sezonní nabídky, případně zaváděcí ceny. Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme, přímo na míru, nezávaznou nabídku na vaše nová plastová okna či dveře! Rádi Vám poradíme a budeme k dispozici po celý rok.

 

Okna se skládají ze skleněné výplně, případně i z rámu, který může být jak plastový tak i hliníkový, dřevěný nebo případně kompozit. Nejvíce rozšířená jsou okna jednoduchá s dvojitým zasklením, u nichž jsou v rámu uloženy 2 vrstvy skleněné výplně spojené rámečkem, mezi nimiž je izolační vrstva inertního plynu, vzduchu, argonu, kryptonu nebo xenonu. Podle typu mohou být okna celistvá nebo dělená na části. Sdružené okno je okno se dvěma nebo více otvory s mezilehlými sloupky a stojkami. Okna mohou být otevíravé nebo neotvíravé.

Dveře

Dveře jsou pevnou součástí domů i jiných funkčních průmyslových staveb, apod. Dveře se zpravidla skládají z otočného kování, k uzavírání a uzamknutí slouží řada zámků. Dveře jsou s kováním usazeny na zárubni, která je osazena ve stavebním otvoru před nebo i po omítání stěny. I u nábytku naleznete dveře nebo - li dvířka. Dveře se dělí dle způsobu zavírání, počtu křídel a prosklení. Jsou to například dveře otevíravé či otočné, které se otevírají jen jedním směrem, jsou pravé či levé, dále jsou to kývavé dveře ty se otevírají na obě strany a jsou označovány i jako lítačky.