Diskusní téma: Reference zákazníků

Datum: 26.01.2020

Vložil: Věra Zouharová

Titulek: Pochvala

Vřele doporučuji tuto firmu. Venkovní dveře přesně podle našich představ. Spolehlivá firma, kvalitní a rychlá práce.

Datum: 26.01.2020

Vložil: Věra Zouharová

Titulek: Pochvala

Vřele doporučuji tuto firmu. Venkovní dveře přesně podle našich představ. Spolehlivá firma, kvalitní a rychlé práce.

Datum: 25.09.2018

Vložil: Marek Haunstein

Titulek: Poděkování

Chtěl bych pochválit firmu za rychlé jednání a kvalitní zpracování. Jsem rád, že jsme si nechali udělat okna právě u téhle firmy. Doporučuji!

Datum: 08.03.2018

Vložil: Miroslav Šobr

Titulek: Žaluzie

Díky za rychlé objednání a namontování žaluzií. Naivně jsem si myslel, že je opravím, ale naštěstí existují profíci, co mi poradili a pak taky realizovali. Jeste jednou moc díky !!!!!

Datum: 30.10.2016

Vložil: Ludmila Gajdová

Titulek: Krásná práce

Veliká pochvala dlouho jsem se nedívala na tak krásné okno jak od pana Konečného moc děkuji za pěknou a poctivou práci neni co dodat jen mohu DOPORUČIT a těšit se na další spolupráci )

Datum: 15.12.2015

Vložil: Pláteníková Renata

Titulek: Pochvala,odbornost

Od firmy pana Konečného, mám interiérové dveře,včetně obložek.Chtěla bych této firmě poděkovat,za skvěle a precizně odvedenou práci.Pokud bych měla znovu vybírat,tak jedině oni!!!Všem doporučuji!!!

Datum: 11.12.2014

Vložil: ZDENĚK VYBÍRAL

Titulek: ODBORNOST

Právě mě firma dokončila montáž oken.
Musím vyzdvihnout odborný a seriozní přístup všech pracovníků firmy. Je vidět, že se v práci vyznají a mají zájem na spokojenosti zákazníka. Asi opakuji, rychlost spolehlivost, kvalita za dobrou cenu.

Datum: 29.10.2014

Vložil: Kateřina Plisková

Titulek: POCHVALA

Moc bych chtěla poděkovat firmě za skvěle odvedenou práci. Nechávala jsem si od firmy na zakázku vyrobit, vchodové venkovní dveře a okno.
Firma nám vyšla v plné míře vstříct.

Přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených zákazníků, tak jako jsem já. Do budoucna budu určitě na dále s firmou spolupracovat . DOPORUČUJI!!

Datum: 31.07.2013

Vložil: Marie Zezulčíková

Titulek: Pochvala

Moc bych chtěla poděkovat teto firmě za služby,které byli opravdu podle domluvy splněné.Jak po cenové stránce,tak i po pracovní.Měla jsem na čast domu firmu z Mikulova délka trvání práce 14 dní a ta pohroma co po nich zustala katastrofa.To firma M+M vše naprosto dokonalé,vše uklizeno,vyvezeno,cenově slušné rychlá a kvallitní prace,neváhejte opravdu vřele doporučuji.S pozdravem a hodně tak spokojenych zákazníku jak jsem byla ja p.MARIE

Datum: 02.04.2013

Vložil: Leona Schwingenschloglová

Titulek: POCHVALA

Nechala jsem si u firmy nechat dělat okna i dveře,jak venkovní,tak balkonové a vřele doporučuji firmu.Ochota spolehlivost,rychlost,kvalita,jen tak dal.Přeji hodně uspěchu a hlavně hodně spokojených zákazniku,jak jsem ja.

Přidat nový příspěvek